Când viața pare cumplită, fă-ți un ceai și bea-l din cea mai drăguță ceașcă – Arsenie Boca
duminică, 22 noiembrie 2009
Pentru ca mi-a placut...
sursa
Ana
2 comentarii:
Andreea
25 noiembrie 2009 la 06:41
Splendida ! Fara cuvinte ...
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Ana
25 noiembrie 2009 la 10:38
asa este :X
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Adăugați un comentariu
Încărcați mai multe...
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Splendida ! Fara cuvinte ...
RăspundețiȘtergereasa este :X
RăspundețiȘtergere