N-am de ce! Votul meu nu merge la nici unul din astia 2! Mi-e imposibil! E foarte adevarat ca imi doresc enorm sa nu il mai vad pe basescu niciodata pe ecranul tv-ului, in nici o calitate, si in nici un caz ca sef de stat! Dar geoana...sa ma scuzati dar, pe langa ca e securist din ala vechi, format la scoala lui iliescu, si face parte din partidul care a furat cel mai mult ( asta pentru ca au fost primii la borcan,nu pentru ca astia, pdl-ul nu ar fi furat daca situatia era inversata...), geoana deci,are un discurs cu limba de lemn si panglici,de nu poti intelege nimic din ce spune. Pai ce sa faca un astfel de om? daca nici sa vorbeasca nu e in stare????
Eventual, vorba lui Badea, sa salveze pinguinii! D'apai sa se duca in tara pinguinilor si sa ii salveze si sa domneasca peste ei!!!
Nu am de ce sa merg la vot, nici macar ca sa fac precum batranica din bancul care a circulat saptamana aceasta pe mess: "O batranica la cabina de vot, sta 15 minute, toata lumea o asteapta. Iese batranica si intreaba: Maica, 'bipbipbip' se scrie legat sau despartit?" ( Nu pot sa transcriu exact bancul,e cu bipuri)
Ana
Anton,eu pe pagina mea nu las link pro basescu! E blogul meu,dreptul meu! Asa incat ti am sters comentariul. Eu aleg cui fac publicitate pe blogul meu!
RăspundețiȘtergere