Când viața pare cumplită, fă-ți un ceai și bea-l din cea mai drăguță ceașcă – Arsenie Boca

sâmbătă, 21 noiembrie 2009

Mai veche,dar draga sufletului meu...


O conferinta! Filmata de un bun prieten de al meu.
Sper sa va placa!



Vizionare placuta!

Ana

2 comentarii:

  1. Am avut placerea de a-l cunoaste pe parintele Tanase prin intermediul celei ce mi-a devenit fina prin cununie.Dumnealui a oficiat slujba de cununie a acesteia , fiindu-i si un prieten bun de familie.Este un om deosebit, am vazut ce lucruri minunate face .

    RăspundețiȘtergere
  2. Ce binecuvantare sa ii cunune Sfintia Sa!!!! Si eu il cunosc ,l-am cunoscut in studentie, cand venea si ne tinea conferinte, minunat OM. Totul pare atata de simplu dupa ce il asculti.... :)

    RăspundețiȘtergere

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...