Am avut placerea de a-l cunoaste pe parintele Tanase prin intermediul celei ce mi-a devenit fina prin cununie.Dumnealui a oficiat slujba de cununie a acesteia , fiindu-i si un prieten bun de familie.Este un om deosebit, am vazut ce lucruri minunate face .
Ce binecuvantare sa ii cunune Sfintia Sa!!!! Si eu il cunosc ,l-am cunoscut in studentie, cand venea si ne tinea conferinte, minunat OM. Totul pare atata de simplu dupa ce il asculti.... :)
Am avut placerea de a-l cunoaste pe parintele Tanase prin intermediul celei ce mi-a devenit fina prin cununie.Dumnealui a oficiat slujba de cununie a acesteia , fiindu-i si un prieten bun de familie.Este un om deosebit, am vazut ce lucruri minunate face .
RăspundețiȘtergereCe binecuvantare sa ii cunune Sfintia Sa!!!! Si eu il cunosc ,l-am cunoscut in studentie, cand venea si ne tinea conferinte, minunat OM. Totul pare atata de simplu dupa ce il asculti.... :)
RăspundețiȘtergere