Când viața pare cumplită, fă-ți un ceai și bea-l din cea mai drăguță ceașcă – Arsenie Boca

joi, 3 decembrie 2009

La Prislop, via e mail


mai multe fotografii aici

via email

Ana

2 comentarii:

  1. Je ne comprends pas la langue mais ce sont des photos mémorables:)xxx

    RăspundețiȘtergere
  2. Oui,ma cherie,ce sont des photos de la celebration d'un Saint Roumain.
    Merci pour votre visite! :XXX

    RăspundețiȘtergere

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...